MTdkN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Shaman UP Mage down - PSYCHO-PROJECT.EU

Shaman UP Mage down

Topic author
Race2Face
Status: Offline

Shaman UP Mage down

Postby Race2Face » Thu 09. Aug 2018 17:24:25

Poprosil by som Best admina, aby zvýšil Spell shaman, lebo ma speed boltu len 0,1 a 3x instant bolty :)

... a zniž maga pls bo dáva 300k dmg vo full EQ a Spell druid v BT healuje 500k + 450k dmg, tak maga by trebalo znížiť ešte ;)

PS: keď urpavuješ classy, tak uprava neznamena to že daš - 0,0000000001 haste a už ten class neni OP, ale to asi vieš lebo - Best Developer

len pre info: dobre si zas posral Shadow priesta :D do SH formy +45 pene, takže teraz ty priesti v p5 budu mat 400 pene a dávať IK, keď bez tej upravy mali 350 pene :D šak to best upravy vo full EQ nemaš pene, takže IQ musiš byt bez Equipu :D
--------------------------------------------->//Race2Face<-------------------------------------------------
™(—`·.¸¸.->.:Najväčšia provokácia je ignorácia:.<-.¸¸.·´—)™

Sweetyy

Re: Shaman UP Mage down

Postby Sweetyy » Thu 09. Aug 2018 19:15:32

Jestli ty dáváš 300K za mága ve full gearu tak já jsem potom čínskej bůh srandy, dneska v arene do roguna full P6 pomale full ultra atd.......... 400K pyro 370K frostbolt 120K scorch, jako jestli to to příde málo tak se nedivím, že hraješ převážne Mágy na psychofun serveru. a zajímalo by mě kde si viděl dávat balance druida 450K, nedivil bych se kdyby sis to vymyslel jako to s tím mágem ;)

Roosevelt

Postby Roosevelt » Thu 09. Aug 2018 20:41:50

valith prosim ťa ty sa už nevyjadruj nikde lebo ľudom je z teba zle z toho ako sa pcháš neskutočne Auďakovi a Lilly do riti ... tuna sa im vtieraš a potom medzi ľudmi ingame len na nich nadávaš
ENDY

Tattiana

Postby Tattiana » Thu 09. Aug 2018 20:51:37

Mage , 450k PYRO , 360k bolt

spam MANA shiled čo absorbuje 50k a spamuješ furt
2x ice block za 30 sec ... takže 3x instka ( 4x ak si undead )
na 1 counter+dragon odjebeš vedšinu spell na rovine , ked nemajú deff
poly castíš 0,35 sec

a ešte budeš pičovať :D ... to je troll ... mage je TOP rank , lebo je prejebany .. ale to tovja prijebana hlava neberie :)

Sweetyy

Postby Sweetyy » Thu 09. Aug 2018 21:33:41

Tattiana to musíš pochopit hold jasa je jasa ten si bude vždy na všechno stěžovat a endy to je jasova vlezdoprdelka s tím už nic nenaděláš ;) A jsem rád že mi to říká ten pravej Endy ;)

Topic author
Race2Face

Postby Race2Face » Thu 09. Aug 2018 22:55:36

Tattiana ma čo pisať :D odišiel zo servera bo dostaval "vyplatu v arenach" (max rat 1700) a teraz sa vratil, že MAGE OP down pls a Huntera UP to je IQ :D

Hunter speed 0,1, dava 300k daval som do jedneho topicu aj screen... class kde nič neklikaš len daš bestial a stojiš na mieste a on chce ešte UP bo nevie hrať -_-

Mam rad takych kidov, čo mi pišu do topicu, keď sa rieši balance classov a pritom hrali jedine funko a to Psychofun kde nič nefunguje, takže ani nevedia ako naozaj classy a spelly/talenty funguju :D - to je asi ten štyl jak Audakove upravy: class ani netestuje, rovno mu vymaže talent od blizzardu, bo PF je custom wow s vlastnymi talentami... na web napiše že fixnute a hrači ked sa ozvu tak dostanu Mute/Ban bo on je najmudrejši :D a ked ho to už sere tak o pol roka zas vymaže dajaky talent alebo ho vrati z5 aby bol zas ten class OP, vid Spell Shaman a 300x instant + cast 0,1 skoro jak hunter :)
--------------------------------------------->//Race2Face<-------------------------------------------------

exterment

Postby exterment » Fri 10. Aug 2018 17:09:10

Jasasmin zas cry ? za maga ked som mal gear a hraval som tu som daval IK ako nikdy a ty sa stazujes ? ta si idot nie ? 2x Frostbolt silence frostbolt + pyro a IK .. tazke to zahrat tak ako som napísal asi lebo to tvoj malý mozog a IQ nechape ale ok chapem cize ti to napisem lepsie
1.Frostbolt
2.Frostbolt
3.Silence
4.Frostbolt
5.Pyro
6 IK
a Huntera za maga ide dat ako nič tak sa prosim ta nestazuj stale :D ja som ich aj daval :D len musis vedet ako na to ale to tiez nechapes :) rovno deletni wow potej skoc z okna a spravis lepsie :D dakujem

Roosevelt

Postby Roosevelt » Sat 11. Aug 2018 17:23:24

pre niektorých ik = instant kill / 1 rana = dead
ENDY

Audinka
Administrátor

Postby Audinka » Mon 20. Aug 2018 12:36:40

A jak tak čtu, tak nevidím důvod měnit.

A s tím ,,vlezdoprdelkou" to je úsměvné a možná i trefné. Ale to už je jiné téma :D

Topic author
Race2Face

Postby Race2Face » Mon 20. Aug 2018 18:33:54

Best Admin:
- 0 Balance class, vymazáva blizzard talenty
- GM team z 10 GMiek a event žiadny
- Záujem o starostlivosť serveru - 0
- Každu noc tam dakto buguje areny, ban nevie dat nikto, bo v GM teame hrači čo nerozumeju ani CZ/SK ani ENG
- Server na mobilnych datach, do dňa padne 5x
- na LFG každy nadava na server, bo admin čo sa nestara tak len hodi mute a ide off :D

etc.

Return to “Návrhy || Suggestions”