YmJhNmM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Itemy + spelly + classy - PSYCHO-PROJECT.EU

Itemy + spelly + classy

Topic author
orson
Status: Offline

Itemy + spelly + classy

Postby orson » Sat 01. Jul 2017 0:14:54

Zmenil by som arena zbrane vôbec nemajú resillience rating veď veci za arena pointy by mali mať pvp staty a nie ako jediné nemajú. Inak by ma zaujímalo že prečo recionalka u blood elfa resistuje keď aj intelekt bol znížený u tej rasy že je kvôli tomu op. Tiež by bolo dobre opraviť to že hráči si vedia dať contol navzájom medzi sebou napr. Priest dá silence a paladin dá repetance navzájom alebo mág dá ovcu a priest stihne dať silence atd veľa dalšich aj u iných classách navzájom. Tiež sa stáva že roug/war dá kick/bash spellerovi do castu a aj napriek tomu to docastli aj keď sa trafil (a nymyslim tým to keď dá resist stáva sa to aj bez neho) Potom niektoré spelly až moc resistujú u niektorých classách mám niekedy pocit či mám healera zabiť na manu alebo už neviem :D . Tiež neviem prečo roug ma v eq effektive stealth level posilnený a druid nie potom nemá druid vôbec šancu ho nájsť prvý alebo sa stáva že dám plošák u paladina combat mi hodí a daného hráča nenájde/neodhalí.

Audinka
Administrátor

Re: Itemy + spelly + classy

Postby Audinka » Fri 07. Jul 2017 9:32:20

Navýšení resilience na arena itemech bych asi nedělal. Ale na PvE itemy by se mohla snížit. Už tak je vysoká a u full eq je na 25% plus pak už jen snižuje dot dmg. Takže spíše pro PvE bych to snížil tu resilienci.

Topic author
orson

Re: Itemy + spelly + classy

Postby orson » Mon 10. Jul 2017 15:31:50

Inak ešte u arena mace na ferala sa nezapína ten speed a čo s tými ostatnými vecami ako je kontrol steal atd..?

Return to “Návrhy || Suggestions”