MWVhYWNk

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Mixtape - PSYCHO-PROJECT.EU

Mixtape

Topic author
billisek3
Status: Offline

Mixtape

Postby billisek3 » Tue 24. Oct 2017 11:23:39

Může mi někdo vysvětlit proč Mixtape vecne někomu dava mute za udajne linky na jine servery?
Hraju tu po par letech, cca týden po dlouhé pauze, ale tohle sem za 10 let hrani wowko neviděl..
Mutovat na 8 hodin za link na servery o kterém ani člověk nenapise? Ten člověk ma budto mentální poruchu a nebo se jeho kamarád děsně baví za jeho GM účet.. Kdyby člověk napsal aspon zmínku o nějakém gigafunu, což tento server je taky, ale kdyz člověk nic takového ani nenapise?

Zajimal by me názor ostatnich, pokud možno případné nápravy.

Děkuji..

Hitro

Re: Mixtape

Postby Hitro » Tue 24. Oct 2017 11:32:40

https://scontent.fprg3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=59F1B745
https://scontent.fprg3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=59F13CF7
https://scontent.fprg3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=59F198A5

Napsal jsem jednu zprávu do LFG, trošku si rejpnul do jinýho hráče, který napsal, že tu je roguna OP a plesk mute na 500minut za link na jinej server. Pochopil bych, kdyby jsem dostal mute, za nějakou urážku, ačkoliv to žádná extra urážka nebyla, ale mute za link na jinej server to nepobírám.
Je smutné, když mi ani sám nedokáže normálně říct, za co mi vlastně dal mute :D Odpověď byla, že ji mám vědět sám. :lol:

Co mi řekneš teď? Když se ti to nelíbí tak tu nehraj? Chovej se alespoň dospěle chlape už nejsi dítě tak se tak nechovej.

Race2Face

Postby Race2Face » Tue 24. Oct 2017 17:07:38

Keď napišeš o inom servery na LFG to nieje vidno pretože hned dostaneš automute, ktore vidi len GM, tak tu neklam ;)

PS: prečitaj si pravidla PF, normalne je za pisanie o inom servery PERMA ban a ty si dostal len mute.

-Reklama na jiný server mimo projekt PsychoServeru PERMA IP

... ja sa mam chovať dospelo a ty tu nepostneš všetky screeny čo si písal + ten kde si dostal Automute ;)

...ďalej v pravidlach pre GM stojí, že ja ti nemusím vysvetľovať ani dokazovať za čo je ten trest daný. Máš to vedieť sám ako som ti to napísal in-game, keď si to sposobil a nie vyhovárať sa ;)

- GM je povinný na zádost admina predlozit dukaz, vysvetlit svoje konání. GM se nemusí takovýmto zpusobem zodpovídat prímo hrácum.
--------------------------------------------->//Mixtape<-------------------------------------------------
™(—`·.¸¸.->.:Najväčšia provokácia je ignorácia:.<-.¸¸.·´—)™

Topic author
billisek3

Postby billisek3 » Tue 24. Oct 2017 18:24:42

Můžeš mi vysvětlit o jakém severu psal prosimte? Ja dostal po pár letech chut na wowko tak sem se ho ptal jestli by taky nedal.. Prekapive řekl ano a ani sme jiný server nehledali, jelikož jsem stahoval rovnou wowko z uloz.to kde to bylo uložené na part1 a part2.. Nevedel sem ze to tam dal přímo někdo z psychofunu, přišlo mi to jako náhoda ze je tam uz daný real přímo na tento server a tak sem se zkusil lognout, login fungoval..
Chtěli jsme tu nějakou dobu hrat, věděli jsme moc dobře ze nas to nebude bavit naveky, uz preci jen nechodím do skoly, ale jak sem psal, jiný server jsme nehledali takze o nem ani nemohlo padnout slovo, kort kdyz opravdu psat jen vetu o rogunu která tu je screennuta.. Pak sel afk a jakmile se vrátil, okamžitě dostal mute, skoro jako by si na nej cekal ;)
Takze tu neblafuj a probud se ;)
Budto chci aby se k tomuto příspěvku vyjádřil někdo s vyšší pravomoci, nebo uz tu neřeš a nedavej mute za nesmysly, diky ;)

Hitro

Postby Hitro » Tue 24. Oct 2017 18:31:51

Klidně bych sem ten screen dal, kdybych něco o jinym serveru psal :D Navíc sám tu řikáš, že dostaneš automute a ta zpráva na LFG neni vidět. Tak jak jsem to měl asi vyscreenovat?
Ale očividně ty máš nějaký "důkaz", který mi neukážeš. Nemám problém uznat chybu, jen bych to rád viděl ten tvůj údajný důkaz.
Mě je ukradený nějaký mute, jen se směju lidem jako si ty. EGO ve hvězdách na serveru plném dětí :D A pravidlo, který povoluje GMkam si dělat co chtějí, bez ukázání důvodu je zajímavá pravomoc, taková trošku StB a komunismus.
Ovšem na serveru plném bulharů, afghánců a kdo ví čeho vám to může bejt asi jedno.

A mimochodem screen v kterým sem dostal "automute" tady máš, stačí jen koukat. A když je to teda automute, tak je to zřejmě automatický, tim pádem tam máš přesně screen v čase automutu a nad nim žádná moje zpráva není, jen jak jsem opustil AFK status. Takže tu po mě chceš něco co ani nemůžu mít. A ty to teda údajně máš, ale neukážeš to, protože ty jsi GM = ty máš pravdu že? :D

Mě tu nejde o hru, bany, mute. Tady se snažim naznačit, že lidi jako jsi ty by asi GM dělat neměli. Eventer dobrej, dál už asi nic. Jen doufám, že tenhle přistup nepraktikuješ v reálném životě. Ale to sem nebudeme míchat. Je to jen online hra :)

Pokud vím psal jsem: "na serveru, kde každý má úplně nesmyslný staty a všechny talenty tu někdo řeší, že je něco moc OP" nějak takhle ta věta byla. Pokud je tohle reklama na jinej server tak ho znáš asi jenom ty.

Race2Face

Postby Race2Face » Tue 24. Oct 2017 19:49:10

Toto nemá zmysel, keď stále zapieraš pravdu. LOCK ;)

PS: keď dospeješ, tak sa možno tvoje správanie zmení.
--------------------------------------------->//Mixtape<-------------------------------------------------
™(—`·.¸¸.->.:Najväčšia provokácia je ignorácia:.<-.¸¸.·´—)™

Return to “Návrhy || Suggestions”