Yjc1NWQxM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

kde sú kurva nejaké novinky ? ... nové itemy alebo niečo prečo by som mal hrať ? ... už - PSYCHO-PROJECT.EU

kde sú kurva nejaké novinky ? ... nové itemy alebo niečo prečo by som mal hrať ? ... už

Topic author
Tattiana
Status: Offline

kde sú kurva nejaké novinky ? ... nové itemy alebo niečo prečo by som mal hrať ? ... už

Postby Tattiana » Fri 18. May 2018 20:39:03

chceme nové itemy , ale nie 50000 bravery , 60000 wsg mark .... niečo NOVE , nejaká nová zona pre daily questy , niečo zábavné hravé denne na 15 - 30 minút roboty ( denne po dobu 30 dní napr ) = 1 item ( ohraničené časovo nie HP a jebnutým dropom)

použi Isle of Queltas tam je kopa questov , sprav to tak aby sa to v pohode zabíjalo v 2 hráčoch
lebo ti ten server fakt skape

dakujem.

Topic author
Tattiana

Re: kde sú kurva nejaké novinky ? ... nové itemy alebo niečo prečo by som mal hrať ? ... už

Postby Tattiana » Fri 18. May 2018 20:44:08

ideáne tak aby moobky castili dačo za 500k , dávali slince a sem tam stun ... aby hráči museli používať stuny , kick , slince .... zase neprejebat melee dps ( a neodjebat to mortal strikom ako to klasicky robíš ) mobky sú nascriptované stačí upravit spelly kukni queltas

Race2Face

Re: kde sú kurva nejaké novinky ? ... nové itemy alebo niečo prečo by som mal hrať ? ... už

Postby Race2Face » Fri 18. May 2018 23:36:26

Snívaj, že take niečo on dokáže :D 100 rokov neupravene balanced clasov/spellov + základy servery a ty chceš od neho ešte niečo nove :D :D
--------------------------------------------->//Race2Face<-------------------------------------------------
™(—`·.¸¸.->.:Najväčšia provokácia je ignorácia:.<-.¸¸.·´—)™

Audinka
Administrátor

Postby Audinka » Sat 19. May 2018 10:04:46

Novinky jsem měl sepsané delší dobu jen jsem se k tomu nedostal. Jinak ohledně nového shopu si nejsem jist zda ho chtějí opravdu všichni hráči. Proto bych raději udělal anketu na foru... a uvidíme. Napíšu odkaz na anketu jak na web tak i na fb. A uvidíme :) ale zatím je asi volba Desolace jako nejlepší řešení, tam jsme měli shop asi nejhezčí.

Race2Face

Postby Race2Face » Sat 19. May 2018 22:28:07

Ten furt kktiny piše o Shope :D :D
Načo upravit potrebne veci radšej spraviť novy shop to velmi pomôže serveru :D braindead
--------------------------------------------->//Race2Face<-------------------------------------------------

Audinka
Administrátor

Postby Audinka » Sat 26. May 2018 13:55:43

:D a ty si co ? Kritik ? :D PF Rýpadlo :D

Race2Face

Postby Race2Face » Sat 26. May 2018 14:30:13

Jaky kritik keď pišem pravdu :)
... nevieš opravit zaklady tak robiš somariny ako itemy nove čo ti pridaju 0,0000000001% stats ale maju loot 0,000000003% alebo nove shopy, antivulgar spam etc.

Nikdy ti asi nedopne:
- čo to znamena pene pre spell classy,
- petovia u locka nonstop resist spellov,
- War nonstop full rage, ale rogun energia nikdy hlavne že ma speed 0,00001 ale dmg žiadny,

... (radiť ti nebudem čo všetko tu nefunguje - základy) zbytočne písať ďalej keď ty to nevieš upravit a trva to tak 5 min :D

PS: populícia už aj tak umrela keď tam hra 50 ľudí a to musia zapnuť ešte altov do dungu, keď je tam už nahodne 100 online tak to su už hrači čo zapinaju altov aj na afk do shopu bo tam není čo robiť[./color] Taký zúfalý že GM team sa sklada z bulharov a irancov, čo si robia čo chcu bo kontrola žiadna :D

Najlepšie je že, 300 uprav somarin a server pada častejšie a častejšie :D

Boogy

Postby Boogy » Tue 12. Jun 2018 14:56:33

Akože prepáč ale píšeš somariny :)
Skús spraviť server, urobiť web a organizovať GM team.
Je to ťažké a nie ľahké ako si ty myslíš a ešte k tomu keď sa takto správaš a tvoj slovník a vyjadrovanie je na úrovni malého decka tak sa nečuduj že ťa ignoruje keď niečo chceš :).

Začni sa správať primerane, Audinka sa snaží robiť všetko ale verím že ani on nemá toľko času ako ty alebo niekto iný takže to prosím rešpektuj.

Síce som úplne nový hráč tejto hry a ešte neviem ani "ň" o nej ale dovolím si povedať že už len názov celej tejto témy je tak primitivný že to zabolí u ľavého prsta na nohe :)

Race2Face

Postby Race2Face » Wed 13. Jun 2018 5:47:16

Najlepšie je keď začne konverzaciu komentovať niekto kto nepozna Majiteľa servera, ako sa o server stara..., ale ma mudre reči :D

Topic author
Tattiana

Postby Tattiana » Wed 13. Jun 2018 16:36:34

hral som tam 4 roky +- ... od uplných začitkov .. časom pochopíš o čom hovorím. Ale o mojom vyjadrovaní máš pravdu. Uznávam.

Return to “Návrhy || Suggestions”