Y2MyMjQ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

GM - PSYCHO-PROJECT.EU

GM

Zde pište přihlášky, co nejvíce info o sobě a znalosti o našem serveru či příkazech.
Here you can post your sign up info, informations about you and your skills with gm commands and how much you know this server.

Topic author
Nestimus
Status: Offline

GM

Postby Nestimus » Mon 08. May 2017 9:50:22

adammucska: Zdravím :) . Jmenuji se Adam Mucska a mám zde odehrano asi 4 - 5 let :).
HL. POSTAVA : MOGAN ( played 651.4 hodin + Wins , kterou jsem dal na druhé acc to se = 200 h .)
IP : 107.167.105.51
PŘÍKAZY : něco málo , ale myslím si že to neni nic těžkého a RYCHLE SE UČÍM. :idea: :idea: :idea: :idea:

ME
Je mi 20 let :) , zažil jsem zde nesčetně moc změn a pokaždé byly k lepšímu , moc rád tu hraju a hrát budu . Jsem ochotný , rozumný , rád pomáhám nováčkům a s potěšením je provádím tímto serverem . :D :P Poslední dobou jsem přemýšlel nad tím že bych se tu mohl přihlásit , no a kamarádi co jsem tu za těch pár let nasbíral , tak si myslím že by to ocenili , kdybych se stal GM :) . Toť vše :) , doufám že se nademnou pozastavíte a zapřemýšlíte . Děkuji a Ahoj ;)

PSYCHOFUN 2.4.3 FOREVER

Audinka
Administrátor

Re: GM

Postby Audinka » Mon 08. May 2017 10:08:15

Dle tvé historie tomu tak moc není ;)

Bany za:
Porušování pravidel na eventech
Zkoušení cheatů/hacků
Ninjaloot
Špatně rozdaný loot(ninjaloot)

Tak nevím jestli jsi takový jak píšeš.

Topic author
Nestimus

Re: Audak

Postby Nestimus » Mon 08. May 2017 18:44:25

hojte chalani :) , audaku :) , vem vpotaz to že toto acc mam už 6 let , a moganka si pujčuje muj brratr , jo ban za skoušeni hacku to jsem byl ja :) + pravidla na evente :D za blbe buffy , to jsem byl pvp event poprvé a nevěděl jsem ještě o co jde :) .... , ten zbytek nějak nepamatuji , možne je že to byl i on , ale to je putna :) . tak chlapci popřemýšlejte , a dejte vědět :D , neznám tu skoro nikoho kdo by tu hrál 6 let .... a když si vemu kolik mojich kamošu tu hraje :D :D , no psychofun propaguju všude kde se hraje 2.4.3 :D s pozdravem adam :D 8-)

Audinka
Administrátor

Re: GM

Postby Audinka » Mon 08. May 2017 20:08:17

Díky tomu, že se Endy přimluvil :-), tak ti dám šanci :-)
Ozvi se mi na skype či na fb :-) a vyřešíme GM post.
PŘIJAT do GM teamu.
LOCK

Return to “Přihlášky do GM teamu || Sign to GM team”